Video Service

Video Service to intuicyjne narzędzie wspierające pracę serwisu. Pomaga szybko i skutecznie komunikować się online z klientami, przesyłać wiadomości, filmy i zdjęcia. Informowanie o stanie samochodu oraz pokazywanie zalecanych napraw w formie relacji wideo wpływa na wiarygodność serwisu. Od teraz klienci mogą zdalnie decydować o zakupie dodatkowych części i usług, bez wychodzenia z domu. Video Service sprawdzi się w dealerstwie, które stawia na transparentność serwisu, dba o budowanie zaufania i wzrost zadowolenia z usług.

Video Service to sprawna komunikacja online z Klientami

Wpływaj na jakość obsługi Klientów

  • Szybkie przyjęcie samochodu do serwisu - oczekiwania i zalecenia klienta lub dodatkowe uwagi doradcy zapisywane od razu, w formie elektronicznej (z użyciem tabletu lub smartfona). Mobilne udogodnienia pozwalające na sprawne przyjęcie auta, szczególnie w sytuacji, kiedy klient nie jest obecny w serwisie. Możliwość dodawania zdjęć i nagrywania video.
  • Komunikacja z wykorzystaniem E-wiadomości - powiadomienia SMS/e-mail przypominające klientowi o czekającej wiadomości. Dostęp z każdego miejsca z dostępem do Internetu, niezależnie od urządzenia (tablet, smartfon, komputer) i bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Jeden wygodny kanał, umożliwiający przesyłanie video, zdjęć, wyników ankiety oraz aktualnych ofert dealera, czy propozycji sprzedaży dodatkowej.
  • Skrócenie procesu naprawy - sprawna komunikacja z klientami, których samochód stoi w warsztacie. Wykorzystanie relacji video, pozwalającej w kilka minut pokazać, jakie usterki znaleziono i które usługi dodatkowe są zalecane. Dzięki temu klient od razu wie, co dzieje się z jego samochodem. Przyspieszenie akceptacji kosztorysu poprzez wyświetlanie określonego terminu na decyzję (data i godzina).
  • Usprawnienie komunikacji na odległość - możliwość dodawania pytań do wiadomości z gotowymi, odpowiednio dopasowanymi odpowiedziami do wyboru. Zatwierdzanie przez klienta za pomocą jednego przycisku i błyskawiczne przesyłanie zwrotnie do dealera. Ponadto dodatkowy kanał komunikacji klient-dealer - kontakt z doradcą z poziomu E-wiadomości za pomocą przycisków Zadzwoń do doradcy lub Wyślij prośbę o kontakt.

Podnoś efektywność pracy Twoich pracowników

  • Mobilne ankiety stanu samochodu - wsparcie w szybkim i wygodnym wypełnianiu ankiet (przyjęcie lub naprawa samochodu) przy pomocy urządzeń mobilnych. Wykonywanie i dodawanie zdjęć do ankiet w trakcie ich wypełniania, bez konieczności przełączania się i uruchamiania dodatkowych funkcji lub aplikacji. Aktywna współpraca on-line pomiędzy mechanikami i doradcami serwisowymi lub Biurem Obsługi Klienta.
  • Wygodne rejestrowanie materiałów multimedialnych - filmy nagrywane bezpośrednio z aplikacji, za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Możliwość obejrzenia materiału wideo przed dodaniem go do elektronicznej teczki naprawy. Przygotowane mobilnie zdjęcia i nagrania, widoczne na komputerze doradcy w czasie rzeczywistym. Możliwość nagrania i zapisania wielu filmów i zdjęć w ramach jednej naprawy.
  • Dostęp on-line do decyzji klienta w sprawie naprawy - monitorowanie i automatyczna aktualizacja danych o aktywności podejmowanej przez klienta. Decyzje dotyczące kolejnych kroków w serwisie przekazywane w czasie rzeczywistym bezpośrednio do doradcy. Powiadomienia SMS i PUSH o odpowiedziach i reakcjach klienta lub wysłanej prośbie o kontakt zwrotny. Dostęp do informacji o decyzji klienta wraz ze szczegółami przesłanej oferty bezpośrednio na smartfonie doradcy - bez konieczności podchodzenia do komputera.

Zarządzaj skutecznie analizując dane

  • Lista wysłanych E-wiadomości - stały dostęp do wszystkich utworzonych komunikatów i materiałów multimedialnych. Filtry pozwalające na wyszukiwanie wskazanych danych, niezależnie od statusu wiadomości. Wygodny sposób kontrolowania aktywności klienta po przesłaniu do nich wiadomości - podgląd treści, informacje o tym, czy obejrzał video, prosi o kontakt, zaakceptował ofertę i przesłał decyzję. Wyraźny podział na wiadomości wysłane dzisiaj, wczoraj i starsze.
  • Widok kosztorysów z decyzją klienta - możliwość przeglądania odesłanych przez klientów decyzji dotyczących ofert sprzedaży dodatkowej. Informacje pokazane w formie graficznego widoku, w podziale na usługi zalecane ze zgodą i odmową, kosztami zaakceptowanymi i odrzuconymi.
  • Elektroniczna teczka naprawy serwisu - wgląd do materiałów i informacji zgromadzonych i zapisanych w trakcie naprawy. Wygodne przeglądanie napraw w toku i zakończonych. Historia realizowanych prac serwisowych. Wideo i zdjęcia związane z usługami dodatkowymi, oferowanymi klientom.


Blacharnia i Lakiernia

Myjnia Dealera

Flota Dealera