Flota Dealera

Flota Dealera, to narzędzie przeznaczone do zarządzania flotą pojazdów zastępczych i demonstracyjnych. Niezależnie od tego ile samochodów posiada dealer, wszystkie można wprowadzić do systemu i zarządzać ich użytkowaniem. Moduł świetnie się sprawdzi w przypadku wielu działów w organizacji, umożliwiając ich współpracę w ramach wynajmu samochodów.

Użytkownicy narzędzia Flota Dealera, mają dostęp do współdzielonego kalendarza w jednym widoku. Moduł zapewnia także obsługę dokumentacji wynajmu samochodów, która obejmuje: umowę najmu, protokół przyjęcia, protokół wydania, ewidencję przebiegu. Dokumenty dostępne są w formie elektronicznej, a także jako szablony do wydrukowania.

Flota Dealera to wygodne zarządzanie flotą pojazdów

Wpływaj na jakość obsługi Klientów

  • Współdzielony kalendarz - sprawdzony sposób rezerwacji aut, dostępny dla tych działów w organizacji, które odpowiadają za wynajem samochodów w ramach istniejącej floty. Dzięki współpracy pomiędzy kalendarzami aut zastępczych, demonstracyjnych oraz serwisu mechanicznego zawsze wiadomo, który samochód jest dostępny.
  • Pełna dokumentacja - wygodny, elektroniczny dostęp do dokumentów niezbędnych w procesie obsługi wynajmowania pojazdów: umowa wynajmu/użyczenia, protokół wydania i przyjęcia, ewidencja przebiegu. Szablony przygotowane zarówno do użytku elektronicznego, jak i w postaci dokumentów do druku.
  • Kreator dostępności - intuicyjne, praktyczne narzędzie wyszukiwania niezarezerwowanych samochodów z określonego segmentu. Możliwość rezerwacji wybranego auta we wskazanym przez użytkownika przedziale czasowym.

Podnoś efektywność pracy Twoich pracowników

  • Zintegrowane narzędzia - współpraca systemowa między biurem obsługi klienta, warsztatem blacharsko-lakierniczym i myjnią sprawia, że status rezerwacji pojazdów jest widoczny na tablicy zarządzania szkodami - podstawowym narzędziu codziennej pracy. Informacja o statusach rezerwacji aktualizowana jest w czasie rzeczywistym, bez konieczności otwierania kalendarza pojazdów.
  • Czytelny graficznie interfejs - widok prezentujący status rezerwacji, godzinę jej rozpoczęcia i zakończenia, wszystko przedstawione w przejrzystej formie, z użyciem czytelnych kolorów. Intuicyjna obsługa systemu rezerwacji, zapewniająca łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych danych.
  • Ewidencja wszystkich pojazdów floty - informacje o dostępności wszystkich pojazdów, którymi dysponuje cała organizacja, niezależnie od jej wielkości. Jeden kalendarz zawierający dane dotyczące wynajmowanych samochodów zastępczych i status ich dostępności dla klienta.

Zarządzaj skutecznie analizując dane

  • Elastyczność rozwiązania - szczegółowa ewidencja wszystkich - w ramach floty dealera - współpracujących ze sobą parków pojazdów. Kontrola i wymiana informacji o dostępności samochodów. Stały wgląd do danych dotyczących wydań z przeterminowanym przyjęciem lub zwrotem.
  • Lista umów - informacje na temat wypożyczeń i wynajmów samochodów z floty dealera. Przegląd danych możliwy dzięki wbudowanym filtrom, ułatwiającym przeszukiwanie pól w dokumentach.
  • Graficzne przedstawienie informacji - przejrzyste, uwzgledniające koszty wynajmu pojazdów dane, prezentowane w przystępnej i czytelnej formie. Stały dostęp do informacji przestawionych w postaci graficznej.


Blacharnia i Lakiernia

Myjnia Dealera

Video Service