WITAJ W ŚWIECIE

SVCloud Automotive Solutions

W SOFTVIG Systemy Informatyczne od ponad 20 lat tworzymy innowacyjne systemy i niezmiennie naszą specjalizacją jest motoryzacja. Od lat współpracujemy z dealerami, śledząc jednocześnie globalne trendy w IT. To unikalne połączenie kompetencji jest siłą napędową naszego biznesu i skłania nas do poszukiwania nieoczywistych rozwiązań. Dlatego powstała SVCloud Automotive Solutions - platforma dla firm z branży motoryzacyjnej, która działa w modelu SaaS (ang. Software as a Service). Jest dostępna z poziomu przeglądarki, na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu. Wystarczy jeden login i hasło aby korzystać z możliwości, które daje.

Na platformie SVCloud udostępniamy narzędzia do zarządzania, organizacji pracy oraz komunikacji dealer - klient. Tworząc je, korzystaliśmy z najlepszych praktyk naszych Klientów. To daje nam pewność, że SVCloud jest platformą dla dealerstwa, które dba o rentowność swojego biznesu i ceni sprawdzone rozwiązania zapewniające skalowalność i rozwój. Przygotowaliśmy usługi, które elastycznie dopasowują się do wielkości firmy, a liczba użytkowników, stanowisk czy ilość wykorzystanego sprzętu, nie wpływa na wysokość opłat.

SVCloud to internetowa platforma działająca w modelu SaaS

Wygodny dostęp

Wszystkie narzędzia udostępnione na jednej platformie. Bezpieczne logowanie z poziomu przeglądarki internetowej na ekranie komputera oraz za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak tablet i smartfon.

Wsparcie procesów

Znajomość procesów, standardów i wymagań branży motoryzacyjnej. Usprawnienie codziennej pracy, oszczędność czasu i zwiększenie efektywności dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań IT.

Skalowalne narzędzia

Dostęp do najnowszych rozwiązań, niezależnie od wielkości firmy. Nieograniczona liczba użytkowników bez wpływu na koszty. Brak konieczności inwestowania we własną infrastrukturę serwerową.

SVCloud to gwarancja przemyślanych i użytecznych rozwiązań

Przepływ danych

Wymiana danych z DMS AutoStacja, AudaNet oraz bazą GUS. Weryfikacja i aktualizacja bez konieczności ręcznego wprowadzania i sprawdzania w kilku miejscach i systemach.

Sprawna komunikacja

Współpraca wielu działów w ramach tej samej organizacji. Aktualizacja danych w czasie rzeczywistym, łatwy i szybki dostęp do informacji dla użytkowników platformy.

Narzędzia mobilne

Wykorzystywanie urządzeń mobilnych i dedykowanych aplikacji podczas codziennych obowiązków. Intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs zapewniające wygodę użytkowania.